Купити бруківку у Львові

Вітаємо вас на сайті BrukArt! Працюємо на ринку вкладання бруківки у Львові вже понад 10 років. За цей час розвинули високий професійний рівень наших спеціалістів. Використовуємо передовий досвід, новинки ринку, постійно підвищуємо рівень кваліфікації нашої команди, адже дбаємо про наших клієнтів.

Бруківка як окраса вашого двору

Хороший ландшафтний дизайн – обличчя вашого дому. Хоча цей тренд у Львові набирає оберти, але коли діло доходить до практики мало людей справді серйозно до цього підходять. Що й не дивно, адже це справді трудоємний процес, який включає в себе безліч факторів. Одним з основних є грамотно підібрана та встановлена бруківка, яка послужить хорошим доповненням до загальної картини.

Знижка до 18% на купівлю якісної бруківки!

Обирайте тротуарну плитку та бруківку від лідерів ринку, торгових марок Озон та Магік, та отримуйте гарантовану знижку 18% від BrukArt.

Не усі знають, що проектування майбутньої бруківки – це не лише намалювати план на папері. Потрібно з’єднати з нанесеними на малюнок поверхнями, якими будуть їхні розміри й призначення, щоб розуміти який матеріал потрібно купувати. Крім того, варто визначити напрями і схили для водовідведення. Цей процес дійсно складний для тих, хто має з ним справу вперше.

Розібравшись із місцем, а також призначенням, потрібно подумати про дизайн, адже тут теж багато нюансів. Наприклад: вибираючи колір, варто враховувати зовнішній вигляд огорожі, елементи озеленення, і, насамперед, стиль будівлі. Використання кольорових виробів дозволяє створювати привабливі моделі, виділяти вибрані ділянки поверхні.

Якщо у вас вже є поставлена бруківка, ви можете підібрати тип і колір, який ідеально пасуватиме до старої бруківки. Плити повинні доповнювати один одного. Тому  варто забезпечити їхню узгодженість з оточенням. Доглянуті та впорядковані стилістично одне до одного, вони забезпечать благополуччя і дозволять вам розслабитися повною мірою.

Основні виробники бруківки в Львівській області

Бруківка ozon Львів
Бруківка
Бруківка didal Львів
Бруківка rysin-o Львів

Скільки часу служитиме бруківка?

Бруківка у Львові завжди славилась своєю довговічністю. За умови грамотної кладки може служити десятиріччями, однак тут є свої особливості. Відомо, що термін експлуатації бруківки чи  тротуарної плитки значною мірою залежить не тільки від сировини, а й від самого способу виготовлення, погодних умов, температури інших факторів, які необхідно врахувати золотой кубок, особливо у Львові.

Слід пам’ятати, що довговічність поверхні також залежить від землі, на якій вона була закладена. Чим твердіша підкладка, тим краще витримується тиск, напруженість. На практиці це означає, що навіть плитки невеликих розмірів, розміщені на дуже жорсткому грунті, витримуватимуть відносно високі навантаження і навпаки – велика плитка, покладена на погано утрамбований  грунт не гарантує міцності поверхні. Навіть за умови поганого грунту, досвідчені спеціалісти завжди можуть вирішити цю проблему.

Контроль якості

Ми притримуємось жорсткої політики до якості бруківки та цінуємо свою репутацію. Таким чином, вся бруківка проходить перевірку. Якщо продукція відповідає заданим параметрам, її відправляють на пакування, хгодом на відвантаження на складські приміщення.

Існують також державні стандарті, які ми сумлінно виконуємо. Правильно виготовлене покриття має відповідати вимогам ДСТУ Б В.2.4 – 145:2008 «Вироби бетонні тротуарні неармовані». Будь-який добросовісний продавець  має надати відповідні документи на свій товар.

Відповідно до даного стандарту має середню міцність на тиск М-400, морозостійкість – 200 циклів замерзання води,  проникнення води не більше 5%, низький рівень стирання – до 0,3г/см2, фактурну однорідну поверхню, однорідне забарвлення.

Де купити бруківку у Львові?

Якщо у вас, після ознайомлення з усіма стандартами, виникло бажання купити бруківку, ми пропонуємо зробити це у нас. BrukArt надає змогу купити бруківку і тротуарну плиту у Львові та області.

Наша компанія гарантує:

  • міцність (зносостійкість виробів);
  • стійкість до перепаду температури;
  • низьку собівартість продукції для оздоблення.

Ми пропонуємо купити широкий асортимент бруківки, виготовлені за сучасними стандартами якості у Львові. У нас продукція високої якості за доступними цінами від виробника.

Наші роботи

Ми завжди надаємо можливість огляду вже зроблених нами подвір’їв

Більше робіт