Бруківка Озон

Вітаємо вас на сайті компанії BrukArt – займаємось укладанням бруківки у Львові вже понад 10 років.

Бруківка «Озон» – основна продукція однойменної компанії, створеної в 1990 р. в м. Городок (Львівська обл.). Досвід в майже три десятиріччя дозволив сформувати декілька напрямків діяльності, розвинути виробництво елементів брукування до 800 різновидів, відкрити лінію з виготовлення вібраційних машин. Асортимент покриттів нараховує 3 варіанти поверхні, 4 типи за товщиною та понад 30 кольорів. Підприємство виробляє повний набір матеріалів для реалізації різноманітних ландшафтних проектів.

Колекції торгової марки «Ozon»

бруківка ozonСьогодні бренд презентує 4 колекції, кожна – це великий вибір декоративних варіантів для тротуарів та доріжок за кольором, формою, типом поверхні, схемою укладання.

 • Класична львівська бруківка «Озон» – традиційні рішення для створення якісного покриття пішохідних ділянок та смуг руху легкового транспорту. Це стилізована серія «Старе місто», яскравий набір «Мозаїка», мінімалістичний «Львівський квадрат» та інші.
 • Шляхетна категорія – розмаїття конфігурацій як для типових міських проектів, так і задля креативних планів. До колекції належить природна «Савона», елегантний «Лондон», досконала «Гармонія».
 • Промислові варіанти – прості різновиди для брукування масштабних територій.
 • Ексклюзивна підбірка – декоративна колекція для яскравого та незвичайного мощення серіями «Пікассо», «Деко», «Трикутник» та ін.

Нерівні лінії, різні форми, кольори і конфігурації дозволяють урізноманітнити поверхню ділянки, що зазвичай необхідно для великих майданчиків, де можна створити будь-який орнамент за допомогою хвилястих контурів, спіралей, кругів, різнокольорових смуг.

Кольори

Розмаїття барв, притаманне природному оточенню, можна знайти у всіх колекціях бруківки «Ozon». Виробник пропонує три категорії забарвлення:

 • 10 основних кольорів базового спектра, серед яких натуральний бетон – сірий, а також білий, жовтий, зелений, червоний, чорний та декілька їхніх нюансів;
 • 9 типів поверхонь колор-мікс – поєднання та переходи відтінків;
 • 12 різновидів із зернистою поверхнею, відповідною до структури природного каменю.

Кольорова палітра збалансована таким чином, щоб задовольнити потреби різних за характером проектів. До гами включені насичені та натуральні відтінки, унікальні забарвлення та мікси.

Напрями діяльності компанії «Озон» (Львів)

бруківка озон відгукиВиробництво бруківки задовольняє лише частину потреби в якісному та естетичному благоустрою ландшафту. За роки діяльності в цій галузі спеціалісти підприємства знайшли чимало ефективних рішень, урізноманітнили барви та форми матеріалів для створення унікальних ділянок. Але для реалізації брукування потрібні додаткові елементи – бордюри, поребрики, дренажні жолоби та ін., які компанія виробляє для вирішення різних задач.

Виробник так само пропонує:

 • послуги укладання майданчиків та доріжок;
 • виготовлення декоративної цегли та іншої бетонної галантереї;
 • вібраційне обладнання для ущільнення ґрунту.

Важливим напрямком залишається удосконалення якості послуг. Задля цього підприємство розширює представницьку мережу, що дозволяє швидко взаємодіяти з партнерами та клієнтами.

Інновації

Активне впровадження інноваційного обладнання велося впродовж останніх 17 років. Запуск німецької виробничої лінії дозволив збільшити кількість різновидів продукції. На підприємстві працює лабораторія, що забезпечує контроль та постійне підвищення якості матеріалів.

У 2012 році з’явилася зовсім нова бруківка «Ozon» у Львові: компанія відкрила друге підприємство з виготовлення фігурних елементів. Нова виробнича лінія дозволила розширити асортимент як за конфігурацією, так і за кольорами, і за структурою поверхонь.

Основні виробники бруківки в Львівській області

Бруківка ozon Львів
Озон
Бруківка didal Львів
Бруківка rysin-o Львів

Як обрати матеріали для брукування

виставковий майданчик OzonЩоб купити бруківку «Озон», забезпечивши надійність та міцність мощеної ділянки, слід враховувати навантаження.

 • Для пішохідних доріжок, дитячих майданчиків, тротуарів, приватної території обирають бруковий камінь товщиною 4,5 см.
 • Майданчики для руху легкового транспорту замощують покриттям в 6 см.
 • Промислові території, ділянки поблизу магазинів, паркінги укладають елементами, товщина яких сягає 8 см.

Тип поверхні залежить від умов експлуатації. Зазвичай обирають неслизькі матеріали, щоб забезпечити безпеку руху.

Мають значення колір та ціни на бруківку «Озон», хоча на першому місці залишається відповідність технічним параметрам. Досягненню естетичної цінності служать різноманітні схеми укладання каменю різного забарвлення та конфігурації. Компанія пропонує традиційні та ексклюзивні рішення, використання яких залежить від площі та геометрії майданчика. Спеціалісти підприємства консультують щодо технології мощення задля тривалого використання покриття.

Представництва виробника розташовані у Львівській області з головним офісом у м. Городку, на Закарпатті, в Тернополі, Луцьку, Чернівцях та ін. Придбати бруківку торгової марки «Ozon» можна також в мережах гіпермаркетів «Нова лінія» та «Епіцентр».

Наші роботи

Ми завжди надаємо можливість огляду вже зроблених нами подвір’їв

Більше робіт