Бруківка Дідал

Компанія «Дідал» (Львів) – надійний виробник бетонних вібропресованих і вібролитих виробів. Підприємство поставляє якісну, доступну за вартістю бетонну продукцію. Міцна тротуарна плитка та бруківка «Дідал» у місті Львові і регіоні користуються високим попитом, їх оцінили вже сотні клієнтів.

Дідал

Каталог продукції «Дідал»

Основна продукція компанії «Дідал» – бруківка та тротуарна плитка. В асортименті є прості чи фігурні вироби різних розмірів, товщини, забарвлень. Це дозволяє підібрати матеріал для будь-якого стилю оформлення території.

Також виготовляються бетонні кришки, парапети, інші елементи огорож, тротуарні бордюри, водостоки.

Переваги бетонної бруківки «Дідал»

Підприємство виробляє бетонні вироби, використовуючи технології вібролиття чи вібропресування. Вся продукція відповідає вимогам галузевих стандартів, має сертифікати якості. Виробничі потужності дозволяють забезпечити оперативне виконання замовлень навіть максимального обсягу.

Бруківка й інші продукти компанії:

  • відрізняються високою міцністю, зносостійкістю;
  • не бояться атмосферних опадів, коливань температури;
  • будуть вправно служити довгі роки.

Фірма постійно удосконалює технологію виробництва й розширює свій асортимент.

Звертайтеся до BrukArt

Компанія BrukArt пропонує професійну укладку бруківки «Дідал» у Львові під ключ. Ми виконуємо весь комплекс робіт, починаючи від планування території до її мощення та іншого благоустрою. Наші фахівці спланують функціональні зони на території, очистять подвір’я від рослинних залишків, монтують малі архітектурні форми.

Основні виробники бруківки в Львівській області

Бруківка ozon Львів
Бруківка Дідал
Бруківка didal Львів
Бруківка rysin-o Львів

Наші роботи

Ми завжди надаємо можливість огляду вже зроблених нами подвір’їв

Більше робіт