Бруківка Русин-О

Виробничо-торгова компанія «Русин-О» спеціалізується на виготовленні різноманітної вібропресованої бетонної продукції. В її каталозі ви знайдете все необхідне для благоустрою присадибної або дачної ділянки. В асортименті продукції «Русин-О» – бруківка, декоративний цегла, стінові блоки, парапети й кришки для заборів, садові фігури та багато іншого.

Як випускається продукція «Русин-О»?

русин-о

Виробнича площадка підприємства оснащена новітнім автоматизованим обладнанням для вібропресування. Продукція виготовляється з екологічно чистої сировини, має правильні геометричні розміри. Всі вироби проходять ретельний контроль в процесі виробництва, це забезпечує їхню високу якість, надійність, довговічність.

Бруківку виробництва «Русин-О» (Львів) можна купити в різних колірних рішеннях. Весь спектр продукції зберігається у великій кількості на складі, компанія відвантажує продукцію в мінімальні терміни.

Співпрацювати з виробником «Русин-О» зручно та вигідно:

  • широкий асортимент в наявності;
  • великий вибір колірних рішень;
  • бездоганна якість;
  • адекватні ціни.

Послуги з укладання бруківки «Русин-О» від BrukArt

У нас можна замовити не тільки викладку бетонної бруківки, а також інших вібропресованих виробів цієї торгової марки. Ми надаємо послуги з благоустрою території під ключ. Наші фахівці допоможуть спланувати функціональні зони на ділянці, очистять його, виконають професійне укладання бруківки «Русин-О» та монтаж малих архітектурних форм.

Наша компанія має великий досвід з виконання робіт різного рівня складності швидко, якісно й професійно. Ми підберемо матеріал під весь проект, розрахуємо його необхідний обсяг.

Основні виробники бруківки в Львівській області

Бруківка ozon Львів
Русин-О
Бруківка didal Львів
Бруківка rysin-o Львів

Наші роботи

Ми завжди надаємо можливість огляду вже зроблених нами подвір’їв

Більше робіт