станок для виготовлення бруківки

Наша компанія працює на ринку укладання бруківки вже понад 10 років. Це поважний час, за який ми довели високий професійний рівень наших спеціалістів. Ми дбаємо про задоволення власних клієнтів. Саме тому використовуємо передовий досвід, новинки ринку та постійно підвищуємо рівень кваліфікації нашої команди.

Термін експлуатації бруківки чи  тротуарної плитки значною мірою залежить не тільки від сировини, а й від самого способу виготовлення та особливостей виробничого процесу. Нині  існує декілька способів виготовлення бруківки, але найпоширеніші – метод вібропресування та вібролиття. Ми вирішили з’ясувати спільне та відмінне у кожному із них.

Корисна стаття: Як правильно доглядати за бруківкою: детальна інструкція

Виготовлення бруківки методом вібропресування

Виготовлення бруківки методом вібропресування передбачає використання напівсухої суміші бетону. Завдяки сучасному обладнанню, більшість технологічних процесів автоматизовані. Очищений та пересіяний щебінь і пісок за допомогою виробничої лінії перемішують з водою, цементом та спеціальними домішками, які додають твердості та гнучкості бруківці (пластифікаторами).  Далі ця напівсуха бетонна суміш прямує до вібропресу. На даному етапі з допомогою мікрохвильового визначення вологості у вібропресі відбувається ущільнення. Для цього суміш розміщують у спеціальну форму.
Вироби відповідним чином складуються та направляють  до сушильної камери. Виготовлені елементи набувають 70% твердості під впливом певної температури повітря у сушці. Майстер-технолог виробничого процесу перевіряє вручну  готовність бруківки. Якщо продукція відповідає заданим параметрам, бруківку відправляють на пакування та відвантаження.

Переваги способу вібропресування

Купити бруківку або тротуарну плитку, виготовлену методом вібропресування можна у більшості компаній у Львові.

Даний спосіб вважається найпоширенішим, адже гарантує:

  • міцність та зносостійкість бетонних виробів;
  • стійкість до перепаду температури;
  • низьку собівартість продукції.

Правильно виготовлена бруківка має відповідати вимогам ДСТУ Б В.2.4 – 145:2008 «Вироби бетонні тротуарні неармовані» та ТУ У В.2.6-26.6-22344556-001:2005. Будь-який добросовісний продавець  бруківки має надати відповідні документи на свій товар.

Відповідно до даного стандарту якості бруківка має середню міцність на тиск М-400, морозостійкість – 200 циклів замерзання води, рівень проникнення води не більше 5%, низький рівень стирання – до 0,3г/см2, фактурну однорідну поверхню та стійке забарвлення.

Читайте також: Дизайн бруківки – готові візерунки та поради

Виготовлення бруківки методом вібролиття

На спеціальному вібростолі розміщують форми для бруківки. Найчастіше застосовують пластмасові загатовки. Туди розкладають бетонну суміш. За допомогою вібраційних процесів відбувається ущільнення, а вироби набувають потрібної еластичності. Повне затвердіння формується протягом кількох діб під впливом витриманої температури повітря.
виготовлення бруківки вручну
На наступному етапі виріб розміщують у ванні з гарячою водою та складують до набуття 70% міцності. Час потрібний для цього – 28 днів.

Переваги способу вібролиття

Виготовлення бруківки таким методом дозволяє:

  • отримати різноманітну кольорову гаму;
  • надати відмінної якості поверхні через використання подвійного укладання.

З року у рік даний спосіб все менше використовується для масштабного виробництва бруківки. Причина цього – великі затрати ручної праці. Це незручно та помітно збільшує собівартість товарної одиниці.

Де купити бруківку?

Ми пропонуємо купити широкий асортимент бруківки, виготовлені за сучасними стандартами якості у Львові. У нас продукція високої якості за доступними цінами від виробника.

Якщо ви хочете власти бруківку самостійно, вивчіть підготовлену нами інструкцію!