Не варто думати, що бруківка – просто модне сучасне ноу-хау, її історія йде коренями в минуле. Люди давно відмітили її переваги, так бруківка, яка поставлена ще в Давньому Римі, збереглася й досі. До XVст. ніхто не задумувався про естетику, адже на першому місці була функціональність і практичність, з чим бруківка прекрасно справлялась. Однак, під час буму архітектури в європейських містах, бруківка стає основним способом декору площ та проспектів.

Останнім часом цей тренд на облаштування подвір’я свого дому або ж дачного маєтку все більше набирає обороти. Варто розуміти, що за цим процесом стоїть багато факторів, які допомагають зробити ваш двір неперевершеним. На нашу думку, надзвичайно важливим елементом у цьому питанні є правильний підбір бруківки, її дизайн. Саме про цікаві дизайнерські рішення та оформлення йтиме мова у статті, про технологію укладання дивіться тут.

Узори з бруківки

Натисніть для збільшення зображення!

Дизайнерські процеси

Затишний дім – це не тільки комфорт в середині, а й на подвір’ї. Тільки так ви зможете насолодитися відпочинком повною мірою. Найкраще рішення – скористатися порадами для улаштування та дизайну прибудинкової території. Ошатна доріжка чи відмостка довкола будинку або басейну – це трепетний і дуже творчий процес. Створити вишуканий дизайн із бруківки чи тротуарної плитки, а також виконати якісне укладання бруківки у Львові, не витрачаючи багато часу та сил допоможуть професійні спеціалісти нашої компанії.

Щоб зі смаком оформити ваше подвір’я чи прибудинкову територію, замостити сходи та створити затишну садибу, перед самим процесом укладання потрібно скористатися можливістю попереднього моделювання. Для цього існують спеціальні програми. Найкраще це робити на етапі планування робіт.

Обов’язково прочитайте: Як правильно доглядати за бруківкою: детальна інструкція

Моделювання дизайну  має ряд переваг:

 • дає можливість замовнику робіт візуально  побачити кінцевий результат заздалегідь та, якщо потрібно, змінити його;
 • брати участь у творчому процесі, змінюючи візерунки з бруківки або кольорову гаму;
 • правильно розрахувати необхідну кількість та форми, які потрібні для створення дизайну доріжки з бруківки;
 • врахувати усі особливості ландшафту території ділянки для облаштування;
 • запобігає зайвим витратам;
 • у результаті господар отримує найкращий результат та органічну картину господи за значно меншу кількість часу.

Створення візерунків із бруківки вимагає додаткової сконцентрованості та врахування деталей:

 • розміру території;
 • природні умови та властивості земельної ділянки;
 • рослинність, яку планується висадити;
 • колір будинку;
 • водовідведення та кути нахилу тощо.

Вибір кількості та якості бетонних елементів залежить від особливостей експлуатації (для пішохідної доріжки чи руху транспорту). Після визначення усіх параметрів дизайнер пропонує створення різноманітних малюнків на доріжці. Деталізація дизайнерського рішення – це втілення найкращих ідей для дому.

Дизайн бруківки допомагає:

 • вибрати тип та колір бруківки;
 • правильно розкласти орнамент;
 • підрахувати кольори, поребрики тощо;
 • зробити спеціальні робочі креслення.

Який тип бруківки обрати?

Існує декілька основних типів: із натурального каменю, бетонна, а також клінкерна.

Натуральний камінь

дизайн доріжки з бруківки

Найякіснішим варіантом звичайно ж вважається природний камінь. Доріжки з нього не тільки солідно виглядають, але й є на диво міцними. Ціна на натуральну бруківку звичайно ж відповідає її “заслугам”.

Клінкерна

Дизайн бруківки - готові візерунки та поради

Виготовляється із спеціальної тугоплавної глини, може похвалитись високими показниками морозо-, водостійкості, терміном служби понад 100 років та красивим виглядом.

Цікава стаття: Як виготовляють бруківку?

Бетонна

узори з бруківки

Цей тип вирізняється різноманітністю форм, адже бетону можна надати будь-якого виду. Звичайно, він не може похвалитись надзвичайними характеристиками, зате він суттєво дешевший за попередні варіанти, не дивно, вони робляться з природних матеріалів, це впливає на ціну.

Особливості декору

Щоб бруківка красиво вписалась у ваш двір та стала його невід’ємною частиною потрібно вибрати правильну кольорову гаму, щоб вона не різала очі, але доповнювала загальну картину, грамотні кольори – успішний дизайн. Якщо ви надаєте перевагу класичному стилю, радимо вибирати некрикливі, близькі до природних кольори. Є бажання порадувати око яскравими красками? Комбінуйте їх із нейтральними кольорами, для кращого вигляду.

Коли вибрали кольори, можна перейти до дизайну узору. Перш за все, потрібно вибрати форму плит із якими будемо працювати. Тут все трохи складніше, адже кольорів є безліч, тому комбінувати їх ми можемо будь-як, а використовувати багато різних форм – незручно й неефективно. Це лише найпопулярніші варіанти, всього ж їх набагато більше:

Прямокутна

узори вкладання бруківки

Дуже поширена форма, легка в укладці, тому гарно підходить для тих, хто збирається робити все самостійно. На фото дуже поширений дизайн, коли плити кладуться не паралельно одна одній, а під кутом.

Клевер

бруківка дизайн

Можливо, одна із найпопулярніших типів. часто використовується для укладки перед невеликими магазинами, кіосками, інше.

Укладка плит різних розмірів

візерунки з бруківки

Використання декількох спеціально підібраних розмірів набирає все більше прихильників. Комбінація зразу ряду різних кольорів і розмірів дає дуже цікавий ефект, в чому самі можете переконатись.

Узори з бруківки

Окрім найбільш популярних видів укладки, ви можете вибрати й свій авторський неповторний дизайн, який надасть вашому двору друге дихання, виділить серед інших. Безумовно, укладка узору непростий творчий і дуже відповідальний процес процес, в якому важливо добре провести планування, врахувати усі деталі. Тому потрібно відповідально поставитись до вибору спеціалістів, які втілять в життя усі ваші ідеї.

Робота наших майстрів

Дизайн бруківки - готові візерунки та поради

Симетрично. Красиво. Якісно. А головне, клієнт залишився задоволеним! Більше робіт.

Де замовити дизайн

Ми допоможемо вам з дизайном бруківки Львові та області, детальнішу інформацію можна дізнатись на сайті, або за телефоном у нашого менеджера. Спеціаліст нашої компанії швидко надасть відповіді на ваші запитання, допоможе у створенні попереднього дизайнерського проекту та проконсультує щодо подальших дій.

Чому ми

Ми гарантуємо високу якість та роботу на результат, адже ми ринку уже понад 10 років і кожен день нас вибирають все більше людей. Ми цінуємо нашу репутацію і наших клієнтів. Є ідея, яку хочете реалізувати, але не знаєте як? Давно хотіли поставити нову бруківку, замінити стару, чи оновити дизайн двору?

Отримайте безкоштовну консультацію від знавців своєї справи та на додачу 15% знижку. Боїтесь, що результат на фото далекий від реальності? Ми завжди раді показати уже готові проекти, щоб ви могли упевнитись в правдивості результату.

Дякуємо, що ви з нами!