Бруківка Магік

Вітаємо вас на сайті компанії BrukArt – займаємось укладанням бруківки у Львові вже понад 10 років.

бруківка магік

Упродовж останніх років бруківка стала поширеним в Україні матеріалом для створення та ремонту автостоянок, стежок у парках, під’їздних доріжок, складських та виробничих приміщень, а також вулиць і площ. Вона відрізняється відмінними експлуатаційними якостями та вражаючими декоративними властивостями. Саме з цих причин бруківка користується стабільно високим попитом.

Якщо необхідно вибрати та придбати бруківку в Україні, слід знайти компанію-виробника, що поєднує високий рівень якості з доступними цінами.

Використання бруківки дозволяє облаштувати приватну ділянку, створити тераси, стежки, місця для відпочинку. За допомогою бруківки легко відтворюються оригінальні малюнки, здатні радувати естетикою та довговічністю. Встеливши бруківкою присадибну ділянку, вдасться надійно позбутися бруду на ній, не пошкодивши кущі та дерева. Цей матеріал добре пропускає дощову та снігову воду в грунт.

Бруківка “Магік”: переваги

З метою правильного вибору матеріалу для власної території рекомендується приділити увагу перевагам бруківки “Магік” від компанії “Мій двір”:

 • Довговічність. Бруківка “Магік” не піддається деформації, наділена стійкістю до стирання, її вигляд не змінюється від температурних коливань. Завдяки переплетеній системі елементів мощеної плитки вона може витримувати значні навантаження, не пошкоджуючись. Таким чином, бруківка “Магік” – ідеальний матеріал для автомобільних стоянок чи під’їздних доріжок;
 • Водопроникність. Цей матеріал здатен пропускати воду, яка потрапляє на поверхню у вигляді атмосферних опадів. Бруківка “Магік” не накопичує воду, дозволяючи їй просочуватися;
 • Екологічність. Бруківка “Магік” – екологічно чистий матеріал, оскільки для її виготовлення використовується натуральний камінь;
 • Естетика. Можливе розкладання брусків рядами або відтворення візерунку. Це має велике значення для створення оригінального дизайну;
 • Простота демонтажу. При виконанні ремонту, видаляють елементи на необхідній частині ділянки, а по закінченні ремонту вони можуть повертатись назад. Це дуже зручно в разі пошкодження деякої частини дороги, яку легко замінити, причому відсутня необхідність ремонтувати все покриття;
 • Стійкість до хімічних пошкоджень. Бруківка “Магік” майже не реагує з солями чи іншими подібними речовинами;
 • Механічна стійкість.

Бруківка “Магік” львівського виробництва: ціни та асортимент

Ціна бруківки “Магік” визначається формою та товщиною виробів, а також розмірами партії. Ціни вказуються за 1 кв. м. В каталозі бруківки компанії “Магік”, яка реалізується під ТМ “Мій двір”, весь матеріал поділений за кольором та за товщиною. Таким чином, вказані ціни на кольорову та сіру бруківку, що має товщину 6 см, ціни на кольорову й сіру бруківку, товщина якої сягає 8 см. При цьому вартість зеленої бруківки вища, ніж бруківки всіх інших кольорів. Також ціна бруківки “Австрійська” вища, ніж іншої бруківки товщиною 6 см.

Виробник бруківки “Магік”

бруківка магік львівЩо таке ТМ “Мій Двір”?

 • Виробництво бруківки та багатьох інших видів продукції, що працює з 1993.
 • Колектив чисельністю понад 250 чоловік.
 • 120 000 кв. м сучасної площі для виробництва.
 • Виготовлення 11 000 кв. м якісної продукції щоденно.

Протягом кількох десятків років компанія виробляє вібропресовану бетонну продукцію, зокрема бруківку, а також тротуарну плитку, будівельні блоки, бордюри. Щорічно фірма розвиває виробничі технології, модернізує процеси матеріального забезпечення свого виробництва з метою створення найякісніших продуктів. Головна мета та найважливіший принцип роботи компанії “Мій Двір” полягає у реалізації потреб клієнтів через створення доступних, сучасних, високоякісних виробів.

Місце розташування виробництва – село Милятичі, розташоване у Пустомитівському районі Львівської області. Станом на початок 2019 підприємство “Мій Двір” має 3 автоматизовані лінії виробництва, що відповідають сучасним стандартам, з ураховуванням нещодавньої інвестиції (у березні 2019) в нову лінію виробництва від компанії MASA (Німеччина).

Основні виробники бруківки в Львівській області

Бруківка ozon Львів
Бруківка Магік
Бруківка didal Львів
Бруківка rysin-o Львів

бруківка мій двірКомпанія “Мій Двір” подолала довгий шлях для забезпечення необхідних умов роботи сучасної, потужної, продуктивної лінії виробництва.

Щоб забезпечити виробництво вітчизняною інертною сировиною високої якості, постачання якої відбувається з центральних областей України, компанія “Мій Двір” інвестувала кошти в свій залізничний склад, який побудований недалеко від місця виробництва (залізнична станція Давидів).

Завдяки цьому розширились можливості для підвищення якості продукції, яка випускається.

Наші роботи

Ми завжди надаємо можливість огляду вже зроблених нами подвір’їв

Більше робіт